Zwrot opakowań

Dbamy o środowisko i jak możemy unikamy plastiku, ale aby dostarczyć Państwu nasze zdrowe produkty bezpiecznie prosto do domu, musimy iść na pewne kompromisy. Zwłaszcza pakowanie produktów w najzdrowszych szklanych opakowaniach jest wyzwaniem i niestety wymaga użycia wielorazowych dmuchanych rękawów z tworzywa sztucznego. Tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować (w 99%) bezpieczną dostawę. Aby ograniczyć jednak ilość wprowadzanego do obiegu plastiku, zachęcamy Państwa do odsyłania nam dmuchanych rękawów i innych materiałów, użytych do zapakowania Państwa przesyłki na nasz koszt.

W przypadku chęci odesłania nam opakowań, prosimy o maila na: sklep@zdrowytydzien.pl lub telefon pod nr 509 800 962 w celu określenia:

  • z którego paczkomatu nadacie Państwo przesyłkę zwrotną (wystarczy adres paczkomatu i miejscowość z kodem).
  • określenia, jaka będzie wielkość paczki : A (do 8 cm wys., 38 cm szer., 64 cm dł.), B (do 18 cm wys., 38 cm szer., 64 cm dł.), C (do 41 cm wys., 38 cm szer., 64 cm dł).

My następnie stworzymy, opłacimy i prześlemy Państwu na maila gotową etykietę na paczkę, którą trzeba będzie wydrukować, nakleić na paczkę, a następnie nadać w wybranym paczkomacie Inpost. I Gotowe!

Dziękujemy, jeśli podejmą Państwo trud przesyłki zwrotnej!

Dbajmy razem o Naszą Planetę!

Przewiń do góry