O Nas

Zdrowy Tydzień to marka zbudowana z pasji do zdrowego, szczęśliwego życia! Pragniemy umożliwić Państwu łatwy dostęp do zdrowych, naturalnych, ekologicznych produktów, które ułatwią osiągnięcie dobrostanu, a także urozmaicą codzienność, poprzez dostęp do najzdrowszych, regionalnych produktów z różnych zakątków Polski i świata. Zdrowa żywność, kosmetyki naturalne, ekologiczne produkty do czyszczenia domu, czy wyposażenia wnętrz, to tylko wybrane aspekty naszej oferty, które z całą pewnością wpłyną na znaczną poprawę komfortu Państwa życia! Nasze doświadczenie, oparte na współpracy z dietetykami udowadnia, że zmiana nawyków żywieniowych, zdrowy styl życia, odpowiednie nawadnianie i pielęgnacja, przynoszą niesamowite efekty i pomagają zachować młodość ciała i ducha. A zatem małymi krokami dokonaj wielkiej zmiany i żyj zdrowo!

Każdy produkt, który Państwu oferujemy w naszym sklepie internetowym jest starannie wyselekcjonowany – zdrowy, bezpieczny dla nas i środowiska naturalnego, a w dodatku bardzo często piękny i niesamowicie oddziałowujący na zmysły, poprzez swój naturalny aromat czy smak. Kupując u nas mają Państwo gwarancję, że każdy oferowany produkt jest najwyższej jakości, a wybrane przez nas marki, tworząc swoje produkty, troszczą się o środowisko naturalne. Składy naszych produktów są sprawdzone, naturalne, pozbawione szkodliwych składników. W trosce o Państwa zdrowie selekcjonujemy także produkty w podziale dla wegan, wegetarian czy wyroby bezglutenowe. Nasi pracownicy służą radą i z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.

Wszystko to sprawia, że zakupy w naszym sklepie zapewnią Państwu 100% bezpieczeństwa i satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą naturalnych produktów!

Kontakt

Zdrowy Tydzień

ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój

tel. + 48 509-800-962

mail: sklep@zdrowytydzien.pl

NIP 735-155-21-54

Przewiń do góry