Zdrowe wieści


POZNAJ PRODUKT – Wyroby ze skóry naturalnej i wełny

Niestety pogoda nas nie rozpieszcza…choć teoretycznie do wiosny coraz bliżej…na szczęscie w Zdrowym Tygodniu znajdziecie kilka skarbów, które pomogą ogrzać małe rączki i stópki (zresztą nie tylko małe..!)

W odcinku Wyroby ze skóry naturalnej i wełny: https://www.youtube.com/watch?v=QlwU0aZgbm0 pokażemy ciepłe pantofle dla dzieci i skarpetki wełniane (ręcznie robione na drutach). Miłego oglądania!


POZNAJ PRODUKT – Kiszonki

Czujecie się ciągle zmęczeni? Ociężali? Niewyspani? Cierpicie na problemy trawienne? Jeśteście podatni na infekcje?

Koniecznie obejrzyjcie nasz odcinek z cyklu “poznaj produkt”: https://www.youtube.com/watch?v=hHcGGsMAY2A

Dowiecie się nieco więcej o kiszonkach, które mają zbawienny wpływ na nasz organizm!

Jednym słowem: SAMO ZDROWIE!


Kiełki – zdrowe mniaaam!

W Zdrowym Tygodniu możecie już zaopatrzyć się w ekologiczne, bo szklane KIEŁKOWNICE marki SEMINI. Macie do wyboru dwie opcje: kiełkownicę słoikową oraz miskę. Jedzenie kiełków to świetna sprawa! Sprawdźcie ! naprawdę warto:

Nie ma wygodniejszego i łatwiejszego sposobu na kiełki. Wsyp nasiona, zalej wodą na kilka godzin (to jest namaczanie) i zakręć. Po namoczeniu nasion wylej wodę przez sitko w nakrętce. Kiełkujące nasiona przepłukuj 2-3 razy dziennie. Polega to na wlaniu wody z kranu przez nakrętkę (bez jej odkręcania) i od razu wylaniu do zlewu. Jedna ręka wystarczy, płukanie trwa kilka sekund. Spieszysz się do pracy? Zdążysz to zrobić. Nie musisz się obawiać że mieszanie wody podczas płukania uszkodzi kiełki mechanicznie. Jak trochę popływają, przemieszczą się, przewietrzą, to lepiej i dla nich, i dla Ciebie. Jeśli popękają osłony nasienne, to rośliny szybciej wypuszczą korzenie i łodyżki – wszystko to na Twój talerz!

  • Kiełkownica szklana miseczka z sitkiem – SEMINI
    44,81  z Vat
  • Kiełkownica słoikowa – SEMINI
    25,01  z Vat
Przewiń do góry